Minęło lato a  za nim przyszła jesień  Jest tak pięknie, nastrojowo i kolorowo ... ...więc Baw Się! Żyj chwilą! Pamiętaj, że życie jest tylko jedno, i nawet jeżeli zrobiłeś coś źle, to zawsze niesie to dla Ciebie nowe doświadczenie! Jednak zawsze postaraj się naprawić swój błąd: będziesz miał dzięki temu czyste sumienie. A jeżeli chcesz komuś powiedzieć, że go kochasz...  ...zrób to dziś! No bo czemu nie? :-) Chociaż wielka miłość i wielki sukces wymagają podjęcia wielkiego ryzyka, bierność w niczym nie pomaga :) A przecież może Ta Osoba czeka na Twój krok!? Na przykład jakiś przystojny facet...  ...albo śliczna dziewczyna?! :-)   
Pamiętaj, badź zawsze otwarty na zmiany, ale nigdy nie porzucaj swoich wartości!! :) I nigdy nie pozwól, by mała niezgoda zniszczyła wielką przyjaźń. Nie bój się ryzykować, nigdy nie żałuj tego, co zrobiłeś, za to zawsze żałuj tego, z czego zrobienia zrezygnowałeś :) 
 

 Odkryj swoją muzykę...  ...która też potrafi być przyjacielem w trudnych chwilach, a która jest obecna w sumie w całym naszym życiu :) TAŃCZ w rytm muzyki swojej duszy, nigdy inaczej! :-)  

 Pamiętaj, że pieniądze... ...nie są najważniejsze!!! Bez nich też można kochać! I nigdy nie odkładaj tego co chcesz zrobić na potem. Wykreśl ze swojego słownika słowa "kiedyś" czy "później".  Staraj się żyć z ludźmi w zgodzie by nikt nigdy nie musiał być...  ...na Ciebie zły! Uśmiechaj się zawsze, nawet w koszmarnym tłoku w autobusie :) Innym od razu zrobi się milej:) Bądź życzliwy, wierny, i nie chodź do szkoły w dzień wagarowicza ;)  

A jeżeli będąc dokładnie takim, jakim chcesz być, ludzie się na Ciebie dziwnie patrzą...  ...to znaczy, że sami są zbyt słabi na to :)  

Myśl optymistycznie! Nawet jeżeli robisz najbardziej bezsensowną rzecz...  ...zastanów się nad tym, co ona może Ci dać, lub pomyśl, co miłego zrobisz jak już ją skończysz:) To Cię zmobilizuje!:) Kochaj zwierzęta... ...bo to własnie one uczą nas sumienności i odpowiedzialności w przyszłym życiu!:)

 A teraz, nie, nie "zaraz" czy "kiedyś", tylko teraz, prześlij ten mail wszystkim osobom, którym byś chciał, którym uważasz, że są warci jej zobaczenia, wyślij go wszystkim dla Ciebie wyjątkowym, tak jak Ty dostałes go ode mnie :) Pozwól im poczuć się ważnymi dla Ciebie, potrzebnymi, i dowartościowanymi, daj im chwilę szcześcia... przecież to nic nie kosztuje!!! :-) Życie bez prawdziwego przyjaciela, może być gorsze od życia bez prawdziwej miłości, dlatego czuję się...  ...zwycięzcą, bo mam komu tego maila pokazać :)



Tekst ten był rozsyłany pocztą elektroniczną

Powrót              Miłego Dnia